WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: more
ar: المزيد

en: Disable
ar: تعطيل

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Link
ar: رابط

en: Save
ar: حفظ

en: Icon
ar: أيقونة

en: Total
ar: المجموع

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Node
ar: العقدة

en: All
ar: الكل

en: Custom
ar: مخصص

en: Advanced
ar: متقدم

en: Send
ar: أرسل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Topics
ar: المناقشات

en: Apply
ar: تطبيق

en: Debug
ar: تنقيح

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Default values
ar: القيم الافتراضية

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
