WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: more
ast: más

en: Disable
ast: Desactivar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Save
ast: Guardar

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Send
ast: Unviar

en: Configuration
ast: Configuración

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Topics
ast: Asuntos
