WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: All
bn: সমস্ত

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: Debug
bn: ডিবাগ

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »
