WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (33 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: All
bo: ཡོངས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Frontpage
bo: མདུན་ངོས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
