WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: more
bs: još

en: Disable
bs: Onemogući

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Created
bs: Kreiran

en: Node
bs: Nod

en: All
bs: Sve

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Send
bs: Pošalji

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Topics
bs: Teme

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
