WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (34 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: more
el: περισσότερα

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: All
el: Όλες

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Success
el: Επιτυχία

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Send
el: Αποστολή

en: Desc
el: Φθί

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Topics
el: Θέματα

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Public key
el: Δημόσιο κλειδί

en: Private key
el: Ιδιωτικό κλειδί

en: Frontpage
el: Αρχική σελίδα

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Default values
el: Προκαθορισμένες τιμές

en: Asc
el: Αύξ
