WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: more
et: veel

en: Disable
et: Keela

en: Reset
et: Tühista

en: Save
et: Salvesta

en: Icon
et: Ikoon

en: Total
et: Kokku

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: All
et: Kõik

en: Custom
et: Kohandatud

en: Success
et: Õnnestus

en: Advanced
et: Täpsem

en: Send
et: Saada

en: Desc
et: Kahanev

en: Configuration
et: Seadistus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Topics
et: Teemasid

en: Apply
et: Rakenda

en: Debug
et: Siluma

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Frontpage
et: Avaleht

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Default values
et: Vaikimisi väärtused

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
