WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: more
eu: gehiago

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Link
eu: Esteka

en: Save
eu: Gorde

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: All
eu: Guztiak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Send
eu: Bidali

en: Desc
eu: Beheraka

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Topics
eu: Gaiak

en: Link type
eu: Esteka mota

en: Apply
eu: Ezarri

en: Debug
eu: Araztu

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Frontpage
eu: Azaleko orria

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Default values
eu: Balio lehenetsiak

en: Asc
eu: Goraka
