WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: more
fi: lisää

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Reset
fi: Palauta

en: Link
fi: Linkki

en: Save
fi: Tallenna

en: Icon
fi: Ikoni

en: Total
fi: Yhteensä

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Custom
fi: Oma

en: Success
fi: Onnistui

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Send
fi: Lähetä

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Topics
fi: Aiheet

en: Apply
fi: Käytä

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Subscription
fi: Tilaaminen

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Public key
fi: Julkinen avain

en: Private key
fi: Yksityinen avain

en: Frontpage
fi: Etusivu

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Default values
fi: Oletusarvot

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args

en: Master
fi: Isäntä
