WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: more
gu: વધુ

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Link
gu: કડી

en: Save
gu: સાચવો

en: Node
gu: નોડ

en: All
gu: બધા

en: Send
gu: મોકલો

en: Topics
gu: વિષયો

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Default values
gu: મૂળભૂત કિંમતો
