WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: more
he: עוד

en: Disable
he: השבתה

en: Reset
he: איתחול

en: Link
he: קישור

en: Save
he: שמירה

en: Icon
he: סמל

en: Total
he: סך הכל

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: All
he: הכל

en: Custom
he: מותאם

en: Success
he: הצלחה

en: Advanced
he: מתקדם

en: Send
he: שלח

en: Desc
he: יורד

en: Configuration
he: הגדרות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Topics
he: נושאים

en: Apply
he: החל

en: Debug
he: אתר באגים

en: Subscription
he: מנוי

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Frontpage
he: דף הבית

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Default values
he: ערכי ברירת מחדל

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
