WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (37 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: more
ja: 続き

en: Disable
ja: 無効

en: Reset
ja: リセット

en: Link
ja: リンク

en: Save
ja: 保存

en: Icon
ja: アイコン

en: Total
ja: 合計

en: Created
ja: 作成

en: Node
ja: ノード

en: All
ja: すべて

en: Custom
ja: カスタム

en: Advanced
ja: 高度

en: Send
ja: 送信

en: Desc
ja: 降順

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: Topics
ja: トピック

en: Link type
ja: リンクタイプ

en: Apply
ja: 適用

en: Debug
ja: デバッグ

en: Subscription
ja: 配信登録

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: Offset
ja: オフセット

en: Public key
ja: 公開鍵

en: Private key
ja: 秘密鍵

en: Frontpage
ja: フロントページ

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Default values
ja: デフォルト値

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
