WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: more
jv: pepaké

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Link
jv: Tautan

en: Save
jv: Simpen

en: Icon
jv: Ikon

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Custom
jv: Kostum

en: Advanced
jv: Mahir

en: Send
jv: Kirim

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Topics
jv: Topik-topik

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
