WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: more
ka: მეტი

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Link
ka: ბმული

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
