WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Save
kk: Сақтау

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
