WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Success
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Topics
kn: ವಿಷಯಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »
