WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: more
ku: زیاتر

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Link
ku: بەستەر

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: All
ku: هەموو

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Send
ku: بینێره‌

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Frontpage
ku: لاپەڕەی سەرەتا
