WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: more
lt: daugiau

en: Disable
lt: Išjungti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Save
lt: Saugoti

en: Icon
lt: Piktograma

en: Total
lt: Iš viso

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: Custom
lt: Savitas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Send
lt: Siųsti

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Topics
lt: Temos

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Debug
lt: Derinimas

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Frontpage
lt: Titulinis puslapis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Default values
lt: Numatytosios reikšmės
