WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: more
lv: vairāk

en: Disable
lv: Atspējot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Link
lv: Saite

en: Save
lv: Saglabāt

en: Icon
lv: Ikona

en: Total
lv: Kopā

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: All
lv: Visi

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Send
lv: Sūtīt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Topics
lv: Tēmas

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Public key
lv: Publiskā atslēga

en: Private key
lv: Privātā atslēga

en: Frontpage
lv: Sākumlapa

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Default values
lv: Noklusējuma vērtības
