WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Node
ml: നോഡ്

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »
