WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: more
my: ပို၍

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Default values
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုးများ
