WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: more
ne: धेरै

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Topics
ne: विषय

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
