WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: more
nn: meir

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: Save
nn: Lagre

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Topics
nn: Emner

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: - All -
nn: - Alle -
