WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (32 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: more
oc: mai

en: Disable
oc: Desactivar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Link
oc: Ligam

en: Save
oc: Enregistrar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Node
oc: Nosèl

en: All
oc: Tot

en: Custom
oc: Personalizat

en: Advanced
oc: Avançat

en: Send
oc: Mandar

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Sort by
oc: Triar per

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Apply
oc: Aplicar

en: Debug
oc: Depuracion

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Public key
oc: Clau publica

en: Private key
oc: Clau privada

en: Frontpage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Default values
oc: Valara per defaut

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args

en: Master
oc: Maître
