WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Reset
os: Раздæрау

en: Save
os: Ныффысс
