WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: more
pl: więcej

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Reset
pl: Resetuj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Save
pl: Zapisz

en: Icon
pl: Ikona

en: Total
pl: Razem

en: Created
pl: Utworzono

en: Node
pl: Węzeł

en: All
pl: Wszystko

en: Custom
pl: Własne

en: Success
pl: Sukces

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Send
pl: Wyślij

en: Desc
pl: Malejąco

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Topics
pl: Tematy

en: Link type
pl: Typ odnośnika

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Public key
pl: Klucz publiczny

en: Private key
pl: Klucz prywatny

en: Frontpage
pl: Strona główna

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Default values
pl: Wartości domyślne

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
