WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: more
ps: نور

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Link
ps: تړونی

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Configuration
ps: سازول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
