WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: more
si: තවත්

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: All
si: සියල්ල

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
