WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: more
sq: tjetër

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: Save
sq: Ruaj

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: All
sq: Të gjitha

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Send
sq: Dërgo

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Topics
sq: Argumentë

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
