WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: more
sr: још

en: Disable
sr: Искључи

en: Save
sr: Сачувај

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Frontpage
sr: Насловна страна

en: Default values
sr: Подразумеване вредности
