WebPush (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Link
th: ลิงค์

en: Save
th: บันทึก

en: Total
th: ทั้งหมด

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Send
th: ส่ง

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Topics
th: หัวเรื่อง

en: Public key
th: กุญแจสาธารณะ

en: Private key
th: กุญแจส่วนตัว
