WebPush (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: more
bg: още

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Link
bg: Линк

en: Total
bg: Общо

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Topics
bg: Теми

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
