WebPush (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: more
ca: més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Advanced
ca: Avançat

en: Configuration
ca: Configuració

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Topics
ca: Temes

en: Apply
ca: Aplica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args

en: Master
ca: Mestre
