WebPush (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: more
eo: pli

en: Reset
eo: Restarigu

en: Link
eo: Ligilo

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Desc
eo: malkreske

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Topics
eo: Temoj

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
