WebPush (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: more
hi: और भी

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Link
hi: कड़ी

en: Total
hi: कुल

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: All
hi: सभी

en: Success
hi: सफलता

en: Advanced
hi: विकसित

en: Desc
hi: अवरोही

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: Topics
hi: विषय

en: Apply
hi: लागू करें

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
