WebPush (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: more
hr: više

en: Reset
hr: Poništi

en: Link
hr: Poveznica

en: Total
hr: Ukupno

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Advanced
hr: Napredno

en: Desc
hr: Silazno

en: Configuration
hr: Postavke

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Topics
hr: Teme

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args

en: Asc
hr: Uzlazno
