WebPush (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: more
hy: ավելի

en: Link
hy: Հղում

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը
