WebPush (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: more
it: altro

en: Reset
it: Ripristina

en: Total
it: Totale

en: Created
it: Creato

en: All
it: Tutti

en: Success
it: Riuscito

en: Advanced
it: Avanzate

en: Desc
it: Disc

en: Configuration
it: Configurazione

en: Sort by
it: Ordina per

en: ‹ previous
it: ‹ precedente

en: next ›
it: seguente ›

en: Topics
it: Argomenti

en: Apply
it: Applica

en: « first
it: « prima

en: last »
it: ultima »

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di @operation con argomenti: @args

en: Master
it: Principale
