WebPush (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Link
mn: Холбоос

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
