WebPush (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: more
mr: आणखी

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Link
mr: दुवा

en: Total
mr: एकूण

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Topics
mr: विषय

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
