WebPush (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: more
nl: meer

en: Total
nl: Totaal

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Success
nl: Succes

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Desc
nl: Aflopend

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Apply
nl: Toepassen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args

en: Asc
nl: Oplopend
