WebPush (7.x-1.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: All
pa: ਸਭ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: Topics
pa: ਵਿਸ਼ੇ

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »
