WebPush (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: more
pt: mais

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Link
pt: Ligação

en: Created
pt: Criado

en: All
pt: Todos

en: Success
pt: Sucesso

en: Advanced
pt: Avançado

en: Configuration
pt: Configuração

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: ‹ previous
pt: ‹ anterior

en: next ›
pt: seguinte ›

en: Topics
pt: Tópicos

en: Apply
pt: Aplicar

en: « first
pt: « primeira

en: last »
pt: última »

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pt: Ocorreu um erro ao processar @operation com os argumentos: @args

en: Master
pt: Principal
