WebPush (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: more
sk: viac

en: Link
sk: Odkaz

en: Total
sk: Celkom

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Success
sk: Úspech

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Desc
sk: Zostupne

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Topics
sk: Témy

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args

en: Asc
sk: Vzostupne
