WebPush (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: more
te: మరిన్ని

en: Link
te: లింకు

en: Total
te: మొత్తం

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Topics
te: విషయాలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -
