WebPush (7.x-1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: more
cy: mwy

en: Reset
cy: Ailosod

en: Link
cy: Dolen

en: Total
cy: Cyfanswm

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Advanced
cy: Uwch

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Topics
cy: Testunau

en: Apply
cy: Ceisio

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
