WebPush (7.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: more
fa: بیشتر

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Link
fa: پیوند

en: Total
fa: مجموع

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: All
fa: همه

en: Success
fa: موفقیت

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Desc
fa: نزولی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Topics
fa: موضوعات

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Apply
fa: تایید

en: Unavailable
fa: در دسترس نیست

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
