WebPush (7.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: more
hu: tovább

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Total
hu: Mindösszesen

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Success
hu: Sikeres

en: Advanced
hu: Haladó

en: Desc
hu: Csökk

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Topics
hu: Témák

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Unavailable
hu: Nem elérhető

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
