WebPush (7.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: more
is: meira

en: Reset
is: Endursetja

en: Link
is: Hlekkur

en: Total
is: Samtals

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Topics
is: Umræða

en: Loading...
is: Hleð...

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
