WebPush (7.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: more
ru: ещё

en: Reset
ru: Сбросить

en: Link
ru: Ссылка

en: Total
ru: Итого

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Success
ru: Успешно

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Desc
ru: По убыванию

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Topics
ru: Темы

en: Loading...
ru: Загрузка...

en: Apply
ru: Применить

en: Unavailable
ru: Недоступно

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
